warning: Creating default object from empty value in /srv/www/hasicipernink.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zápisy

Zápis z VH SDH Pernink ze dne 28.1.2023

P o z v á n k a Na valnou hromadu SDH Pernink, která se bude konat v sobotu 28.1.2023 od 17.00 hod. v hasičárně, Rennerova 120, Pernink s tímto programem:

Plameny života zhasly.

Měsíce leden a duben znamenají pro náš hasičský sbor, v tomto roce, měsíce zármutku.Jelikož našim dvěma dlouholetým a zaslouženým členům SDH Pernink se zastavily jejich hodiny životního času. Věčně usměvavý a vtipem sršící Nikolaj RIEDL odešel do hasičského nebe v lednu a nejstarší člen našeho sboru Ladislav SARASZ, který svou lidskostí a přátlestvím rozséval dobrou náladu kolem sebe, odešel na pomyslný druhý břeh v měsíci dubnu. Pro nás všechny, ať se jedná o rodiny, kamarády a členy SDH Pernink to byla krutá rána, ale v našich srdích a vzpomínkách zůstávají nadále.

Smutný odchod našeho dlouholetého člena SDH Pernink Jaroslava NOVOTNÉHO

Smutná zpráva nejen pro členy SDH Pernink, která nás velmi zasáhla.Dne 19.11.2018 zemřel po těžké nemoci náš kamarád, dlouholetý člen SDH Pernink a bývalý místostarosta obce Ing.Jaroslav NOVOTNÝ.

Oslava 150.let od založení SDH Pernink

V sobotu 2. července se v Perninku konala oslava 150 let od založení sboru dobrovolných hasičů Pernink.(foto z akce http://www.hasicipernink.cz/image/tid/48 ).Celé to začalo slavnostní mší v kostele Nejsvětější Trojice, odkud následně vyšel průvod všech zúčastněných,který svou cestu završil na parkovišti u bývalého Pragokaru, kde bylo pro všechny připraveno zázemí v podobě velkých stanů a občerstvení. V průběhu dne se na pódiu střídaly kapely, které všem přítomným zpříjemňovaly slavnostní chvíle.

Zápis z valné hromady SDH Pernink ze dne 2.2.2013

Výroční zpráva SDH Pernink ze dne 2.2.2012účast: členové SDH Pernink viz. prezenční listina.za obec Pernink:starostka obce Jitka Tůmová, místostarosta obce Ing.Ladislav Vetešník Zahájení schůze velitelem SDH Pernink Karolem Kaderliakem.Výběr členských a dobrovolných  příspěvků. Pokladník Václav Mach podal zpráva o finanční situaci SDH Pernink. Stav k 31.12. 2012 17.440,- Kč

Poděkování za sponzorský dar

Zápis z valné hromady ze dne 28.1.2012

Dne 28.1.2012 v 17.00 hod. se uskutečnila valná hromada SDH Pernink. V úvodu valné hromady velitel SDH Pernink Karol Kaderliak seznámil přítomné se statistikou zásahů za  rok 2011 . Výjezdová jednotka  SDH Pernink byla v minulém roce vyslána k celkovému počtu  12 zásahům.

Zápis z výroční schůze SDH Pernink 2010

Zásahy

Během roku 2010 vyjížděli hasiči SDH Pernink celkem ke 34. zásahům, což je oproti minulému roku stoprocentní nárůst. Ve 20. případech se jednalo o technickou pomoc (spadlé stromy, čerpání vody…) a ve 14. případech šlo o požáry. U dopravní nehody nemuseli perninští dobrovolníci zasahovat ani jedenkrát.

Cvičení