warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client2/web17/web/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zápisy

Oslava 150.let od založení SDH Pernink

V sobotu 2. července se v Perninku konala oslava 150 let od založení sboru dobrovolných hasičů Pernink.(foto z akce http://www.hasicipernink.cz/image/tid/48 ).Celé to začalo slavnostní mší v kostele Nejsvětější Trojice, odkud následně vyšel průvod všech zúčastněných,který svou cestu završil na parkovišti u bývalého Pragokaru, kde bylo pro všechny připraveno zázemí v podobě velkých stanů a občerstvení. V průběhu dne se na pódiu střídaly kapely, které všem přítomným zpříjemňovaly slavnostní chvíle.

Zápis z valné hromady SDH Pernink ze dne 2.2.2013

Výroční zpráva SDH Pernink ze dne 2.2.2012účast: členové SDH Pernink viz. prezenční listina.za obec Pernink:starostka obce Jitka Tůmová, místostarosta obce Ing.Ladislav Vetešník Zahájení schůze velitelem SDH Pernink Karolem Kaderliakem.Výběr členských a dobrovolných  příspěvků. Pokladník Václav Mach podal zpráva o finanční situaci SDH Pernink. Stav k 31.12. 2012 17.440,- Kč

Poděkování za sponzorský dar

Zápis z valné hromady ze dne 28.1.2012

Dne 28.1.2012 v 17.00 hod. se uskutečnila valná hromada SDH Pernink. V úvodu valné hromady velitel SDH Pernink Karol Kaderliak seznámil přítomné se statistikou zásahů za  rok 2011 . Výjezdová jednotka  SDH Pernink byla v minulém roce vyslána k celkovému počtu  12 zásahům.

Zápis z výroční schůze SDH Pernink 2010

Zásahy

Během roku 2010 vyjížděli hasiči SDH Pernink celkem ke 34. zásahům, což je oproti minulému roku stoprocentní nárůst. Ve 20. případech se jednalo o technickou pomoc (spadlé stromy, čerpání vody…) a ve 14. případech šlo o požáry. U dopravní nehody nemuseli perninští dobrovolníci zasahovat ani jedenkrát.

Cvičení