Smutný odchod našeho dlouholetého člena SDH Pernink Jaroslava NOVOTNÉHO

Smutná zpráva nejen pro členy SDH Pernink, která nás velmi zasáhla.Dne 19.11.2018 zemřel po těžké nemoci náš kamarád, dlouholetý člen SDH Pernink a bývalý místostarosta obce Ing.Jaroslav NOVOTNÝ.Jeho náhlý odchod "na druhý břeh" nás velmi ranil a hluboce zarmoutil. Byl to skvělý člověk, který rozdával radost, moudro a životní nadhled. Rád se na svět díval skrze fotoaparát, kterým zaznamenával život kolem sebe. Díky němu a jeho srdečné rodině došlo k navázání velkého přátelství mezi našimi kamarády z SDH Mezice a námi. Právě náš "Jaroušek" představuje to pevné pouto našeho vzájemného přátelství, které se  jeho smutným odchodem nadobro upevnilo.Jaroslav Novotný také působil několik let ve vedení obce jako místostarosta, za co jsme mu také vdečni.Měl rád dobrou náladu, dobré lidi a dobrou slivovici.Jeho úžasné manželce, dcerám a celé jeho rodině vyjadřujeme hluboukou a upřímnou soustrast.V našich srdcích a vzpomínkách zůstáváš i nadále Jaroušku.S úctou členové SDH Pernink 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer