Dopravní nehoda osobního vozidla se zraněním ze dne 21.8.2016 ve směru do Pstruží

Neuplynulo ani 24 hodin od doby, kdy výjezdová jednotka SDH Pernink se vrátila na svou základnu z dopravní nehody ve směru na Horní Blatnou a opět musela vyjet 40 minut po půlnoci ze soboty na neděli 21.8.2016 k další dopravní nehodě osobního vozidla tentokrát ve směru na Pstruží. Po příjezdu jednotky na místo bylo zjištěno, že zde došlo k převrácení osobního vozidla na bok a pod vozidlem zůstala zaklíněná žena. Řidič z vozidla vyvázl bez zranění. Hasiči SDH Pernink duchapřítomně provedli částečné odchýlení vozidla za pomocí pák, příslušník horské služby provedl prvotní ošetření zraněné a uvedl ji do klidové komunikace. Následně se na místo dostavily jednotky HZS K.Vary a SDH Potůčky, kdy bylo výše uvedenou jednotkou HZS K.Vary provedeno vyproštění zraněné osoby z vozidla. Výše jmenovaná byla následně převezena RZS na ošetření. Foto ze zásahu http://www.hasicipernink.cz/image/tid/50

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer