Oslava 150.let od založení SDH Pernink

V sobotu 2. července se v Perninku konala oslava 150 let od založení sboru dobrovolných hasičů Pernink.(foto z akce http://www.hasicipernink.cz/image/tid/48 ).Celé to začalo slavnostní mší v kostele Nejsvětější Trojice, odkud následně vyšel průvod všech zúčastněných,který svou cestu završil na parkovišti u bývalého Pragokaru, kde bylo pro všechny připraveno zázemí v podobě velkých stanů a občerstvení. V průběhu dne se na pódiu střídaly kapely, které všem přítomným zpříjemňovaly slavnostní chvíle. Nechybělo ani ocenění všech hasičů, hostů, uvítání nových členů a v neposlední řadě hudební překvapení v podobě společného vystoupení členů SDH Pernink a SDH Mezice z Hané. Všichni přítomní si i přes nepřízeň počasí slavnosti užili jak se patří a můžeme konstatovat jediné, že oslava se povedla na VÝBORNOU. Díky všem organizátorům, sponzorům, hostům a kamarádům.Při této příležitosti byl zhotoven kalendář výjezdové jednotky SDH  Pernink. Veliké díky Honzovi a Monče :) . Foto z kalendáře  http://hasicipernink.cz/image/tid/46.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer