Požární cvičení v Potůčkách 18.2.2016

Dne 18.2.2016 proběhlo v obci Potůčky cvičení jednotek SDH a IZS, které bylo skvěle připraveno tamní jednotkou SDH Potůčky. V době vyhlášení poplachu nikdo z vyjíždějích členů zásahové jednotky SDH Pernink netušil, že se jedná o cvičení, které mělo za cíl prověřit koordinaci všech přítomných jednotek na místě zásahu.Foto ze zásahu:http://www.hasicipernink.cz/image/tid/44Cvičení se zůčastnily tyto jednotky SDH : Potůčky, Abertamy, Horní Blatná, Pernink, Merklín.Objektem zásahu byla dřevěná budova, která v době rychlého příjezdu  naší jednotky byla již celá v plamenech. Zásah byl na místě zasahujícími jednotkami loklaizován a uhašen. Cvičení proběhlo v profesionální souhře všech zůčastněných. Tímto děkujeme kamarádům z SDH Potůčky za velmi přínosné cvičení.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer