Požár dřevěné garáže a osobního vozidla v Perninku dne 28.3.2015

Po jedné hodině v sobotu ráno dne 28.3:2015 vyjela naše zásahová jednotka k požáru dřevěné garáže s přístřeškem do nedaleké ulice poblíž hasičské zbrojnice. Po okamžitém příjezdu na místo se našim hasičům vyjevil obraz jako z nějakého filmu, vysoko šlehající plameny již zcela pohltily dřevěný přístřešek s garáží a tímto žárem se vzňalo i nedaleké odstavené osobní vozidlo zn.Škoda Superb. Zasahující hasiči již neměli žádnou šanci tyto věci  majitelům zachránit. Alespoň se s vypětím všech sil zabránilo dalšímu rozšíření ohně na nedaleký rodinný dům a dřevěný altán. Škoda na majetku včetně vozidla se vyšplhala k částce skoro půl milionu korun. Příčina požáru byla následným ohledáním ze strany HZS K.Vary a PČR pravděpodobně stanovena jako úmyslné založení. Policie nyní usilovně šetří po možném žháři, který spáchal nejen škodu na majetku,ale především psychickou újmu poškozených. Foto ze zásahu http://www.hasicipernink.cz/image/tid/40

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer