Nepříjemný zásah u vyprostění lesního dělníka

Po dvaatřicetiletém muži pátrali policisté déle než dvě hodiny. Na místo tragédie uprostřed lesa je přivedl až služební pes.

Tělo dvaatřicetiletého lesního dělníka zavalené stromem objevili ve čtvrtek po půlnoci v lese mezi Jáchymovem a Abertamy policisté. „Při kácení stromu se kmen dal neočekávaně do pohybu, a muže přitiskl k zemi. Utrpěl zranění, kterým na místě podlehl,“ uvedla Andrea Pomichalová, mluvčí krajského ředitelství policie Karlovarského kraje.

Policisty zalarmovala krátce před desátou hodinou večer manželka muže. „Do pátrání se zapojili policisté z obvodních oddělení v Ostrově, Jáchymově a Perninku. K dispozici měli i vycvičeného psa,“ popsala pátrací akci Pomichalová.

Policisté nejdříve lokalizovali mobilní telefon muže, čímž se zúžil okruh, ve kterém pátrali. V půl dvanácté hlídky objevily auto muže. „Od něj je na místo tragédie přivedl právě služební pes, který u auta zachytil mužovu pachovou stopu“ doplnila mluvčí. Tělo lesního dělníka pak našli pět minut po půlnoci. „Na místě zasahovali perninští dobrovolní hasiči, kteří museli rozřezat padlý strom,“ doplnil Martin Kasal, mluvčí Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje.

Informaci přinesl web www.karlovarsky.denik.cz

 

 


 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer